What is FASHİON? “Amaç insanları değiştirmek değil, kim olduklarını kıyafetlerle anlatma fırsatı vermek” Dries Van Noten “Şıklık, üzerinizdeki kıyafetten çok, bir kişilik meselesidir.” Jean-Paul Gaultier “Stil ve moda arasındaki fark, kalitedir.” Giorgio Armani.'Moda geçer,STİL kalır.COCO CHANEL. Tasarım;konfor ile lüksü;pratik olan beğenileni dengeleyebilmektir.DONNA KARAN. “Elbise bir kadının vücudunun hatlarını takip etmeli, vücut elbisenin hatlarını değil.” Givenchy. “Tüm dünyada kadınlar benzer bir sebeple giyinir, diğer kadınları rahatsız etmek için.” Elsa Schiaparelli. 'Kötü zevki,zevksizliğe tercih ederim.JOHN GALLİANO.“Rahatlıkla, şıklık arasında bir seçim yapmam gerekse, rahatlıkla şıklığı seçerdim.” Florde APANAS. 'Bir kadına doğru ayakkabıyı verirseniz dünyaları bile fethedebilir.MANRİLYN MONROE.“Moda, sadece tahammül etmesi çok zor bir çeşit çirkinliktir, bu yüzden her 6 ayda bir değiştirmek zorundayız.” Oscar WİLDE. 'MODA silinir gider sadece Stil kalır.COCO CHANEL.“Bir kadının en çıplak hali, en iyi giyindiği halidir.”COCO CHANEL."Sadece çok akıllı kadınlar, sade bir stile sahip olmayı başarabilirler." Stendal.Modadan ayrılmayan bir kadın, kendine aşık olmuş bir kadındır. LA ROCHEFOUCAULD.

4 Kasım 2013 Pazartesi

Costume National Scent İntense

            Costume National Scent İntense unisex formda çiceksi-şipre olarak sınıflandırılmış bir parfüm.
Bu parfüm 2002 yılında piyasa sürülmüş,burun olarak Laurent Bruyere tarafından yaratılmıştır.
İçeriğinde amber,sandal ağacı,paçuli,yasemin,çay ve kehribar ihtiva etmektedir.


       Başından sonuna doğru hiç değişmeyen düz bir çizgide ilerliyor.Kompleks bir koku olmamasına rağmen duyguları baştan çıkarıcı,romantizmin ve erotizmin vücut bulduğu bir parfüm diyebilirim.Sıktığınızda sizi asla yarı yolda bırakmayacaktır.O derece saldırgan,zalim ve her daim kendini hissettiren bir formda.Kalıcılık ve farkedilirlik takıntınız varsa sizin için güzel bir alternatif olacaktır.Eau de Parfume konsantrasyonunda aynı zamanda yoğun bir koku o yüzden dozajı fazla kaçırmamak gerekiyor.

      Kış aylarında kullanılmasını tavsiye ederim.Şu an.Costume National Scent İntense kullanmak için tam mevsimi.Unisex formda olması feminen duyguları barındırmasına rağmen erkekler tarafından çok tercih edilen bir şipre.Costume National Scent İntense benim için her zaman ön sıralarda kendine yer bulacaktır.


İstanbul'da 'Costum NATİONAL' marka kozmetik ürünleri 'Tekin ACAR','BİLLSTORE',
'HARVEY NİCHOLS',ve Sirkeci'de ALTIN HAN da 'ZÜMRÜT PARFÜMERİ'de en uygun fiyata bulabilirsiniz

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder