What is FASHİON? “Amaç insanları değiştirmek değil, kim olduklarını kıyafetlerle anlatma fırsatı vermek” Dries Van Noten “Şıklık, üzerinizdeki kıyafetten çok, bir kişilik meselesidir.” Jean-Paul Gaultier “Stil ve moda arasındaki fark, kalitedir.” Giorgio Armani.'Moda geçer,STİL kalır.COCO CHANEL. Tasarım;konfor ile lüksü;pratik olan beğenileni dengeleyebilmektir.DONNA KARAN. “Elbise bir kadının vücudunun hatlarını takip etmeli, vücut elbisenin hatlarını değil.” Givenchy. “Tüm dünyada kadınlar benzer bir sebeple giyinir, diğer kadınları rahatsız etmek için.” Elsa Schiaparelli. 'Kötü zevki,zevksizliğe tercih ederim.JOHN GALLİANO.“Rahatlıkla, şıklık arasında bir seçim yapmam gerekse, rahatlıkla şıklığı seçerdim.” Florde APANAS. 'Bir kadına doğru ayakkabıyı verirseniz dünyaları bile fethedebilir.MANRİLYN MONROE.“Moda, sadece tahammül etmesi çok zor bir çeşit çirkinliktir, bu yüzden her 6 ayda bir değiştirmek zorundayız.” Oscar WİLDE. 'MODA silinir gider sadece Stil kalır.COCO CHANEL.“Bir kadının en çıplak hali, en iyi giyindiği halidir.”COCO CHANEL."Sadece çok akıllı kadınlar, sade bir stile sahip olmayı başarabilirler." Stendal.Modadan ayrılmayan bir kadın, kendine aşık olmuş bir kadındır. LA ROCHEFOUCAULD.

21 Mart 2013 Perşembe

Tom FORD&Justin TİMBERLAKE İTTİFAKI

Tom Ford ve Justin Timberlake iş birliği yaptı            Tom Ford, son albümü ve müzik videosundaki görünümü için Justin Timberlake ile çalışacak. “Justin’e bayılıyorum” diyor Ford. “Yaratılışından gelen bir stili ve eşsiz yeteneği var. Bu yaratıcı süreç boyunca onunla çalışmak büyük bir zevk ve onur.”
Timberlake’in yeni şarkısı Suit & Tie’ın tanıtım çekimlerinde Tom Ford tasarımı smokin giyen ünlü müzisyen, günlük giyiminden ayakkabılarına kadar pek çok görünüm için ünlü tasarımcıyla çalışmaya devam edecek.
Justin Timberlake has a fashion line coming with Tom Ford.
JUSTIN31F_2_WEB
JUSTIN25F_3_WEB
JUSTIN25F_1_WEB
JUSTIN25F_6_WEB

                           Londra Fashion Week Tom FORD takım elbisesiyle

                                Jessica Biel elbisesi 2013 Spring Tom FORD

                                                     TOM FORD  2013

                                        Çanta TOM FORD NATASHA Modeli

Justin Timberlake performs on stage at the Brit Awards in London, England.
Justin Timberlake and Jessica Biel
Tom Ford Spike Black and Gold Sandals Spring 2013
Tom Ford Spring 2013 16
Tom Ford Spring 2013 14
                                      Tom Ford’s spike wedge stilleto sandals


                              Tom Ford 0237 Snowdown sunglasses  380 $
                                             Army Green Scarf givenchy imzalı 500$
Eğer bu deha isimle çalışıyorsanız 'Her şey Kusursuz' olmalı.Teksaslı Her şey de 'MÜKEMMEL'lik arar.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder